Rezidence Branka

úrok 5 % p.a.

Rezidence Branka je exkluzivním projektem, situovaným do jedné z nejkrásnějších brněnských lokalit Brno-Komín. Rezidence nabízí celkem 5 exkluzivně vybavených bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 3+kk.

Proč se vyplatí investice
do tohoto dluhopisu?

úrok 5 % p.a.

úrok 5 % p.a.

výplata kupónu 1x ročně

výplata kupónu 1x ročně

splatnost 20.12.2020

splatnost 20.12.2020

agent pro zajištění

agent pro zajištění

O projektu Rezidence Branka

Rezidence Branka

Lokalita

Městská část Komín, která se rozkládá u břehu Svratky na severozápadě Brna, dominuje již tradičně mezi nejatraktivnějšími městskými částmi. Rezidentům poskytuje plnou občanskou vybavenost. Atraktivitu lokality zvyšuje perfektní dostupnost

O společnosti

All Inclusive Development a.s. je brněnskou developerskou společností s více než desetiletou tradicí. Zaměřuje se především na výstavbu nového či rekonstruovaného bydlení v Brně a okolí a v exponovaných lokalitách ČR a SR. All Inclusive Development a.s. je mateřskou společností projektu Rezidence Branka a zároveň poskytuje dodatečné ručení této emise.

Agent pro zajištění

Za splacení emise dluhopisů nese plnou odpovědnost emitent, společnost Bytové družstvo Rezidence Branka. Splacení emise dluhopisů bude také zajištěno zástavním právem k nemovitosti v majetku emitenta ve prospěch agenta pro zajištění.

Parametry úpisu

Úrok:

5 %

Konec úpisu:

30.6.2019

Emitent Bytové družstvo Rezidence Branka
Název emise Rezidence Branka
Měna CZK
Celkový objem emise 23 000 000,- Kč
Datum emise 20.12.2018
Jmenovitá hodnota dluhopisu 10 000,- Kč
Úrok 5 %
Výplata úroku 1x ročně
Termín výplaty úroků 20.12.2019, 20.12.2020
Emisní kurz 100 % jmenovité hodnoty
Aktuální cena 1 dluhopisu 10.000,- Kč
Konec upisovacího období 30.6.2019
Datum splatnosti 20.12.2020
Forma dluhopisu zaknihovaná
Podoba dluhopisu zaknihovaná
Typ nabídky veřejná
Zpětný odkup ano
Dodatečné zajištění ano - agent pro zajištění
Převoditelnost dluhopisu povolena

Chci investovat
do tohoto dluhopisu

Je nám líto, prodej tohoto dluhopisu již byl ukončen.

Poslat poptávku

Po odeslání nezávazné poptávky se vám co nejdříve ozveme.
Nebo nám zavolejte na 800 297 787

Dokumenty ke stažení

Mohlo by vás také zaujmout

Rizika dluhopisů

Dluhopisy v sobě vždy obsahují riziko selhání Emitenta. Tímto rizikem se rozumí, že Emitent nebude v budoucnu schopen splatit jistinu a výnos dluhopisů. V takovém případě může Investor ztratit celý investovaný kapitál. Na burze nekotované dluhopisy zpravidla nelze před splatností prodat a je nutné je držet do splatnosti, nestanoví-li Emisní podmínky jinak. Provozovatel ani Obchodník neprovádí investiční hodnocení Emitentů ani dluhopisů a neposkytuje investiční doporučení či poradenství k nákupu dluhopisů. Činnost Provozovatele ani Obchodníka nikterak nesouvisí s podnikatelskou činností Emitenta dluhopisů a Provozovatel ani Obchodník neodpovídá za splacení dluhopisů Emitentem. Provozovatel důrazně doporučuje Investorům, aby se před nákupem jakýchkoliv dluhopisů důkladně seznámili s Emisními podmínkami, případně prospektem dluhopisů a hospodářskou situací Emitenta. Riziko nesplacení dluhopisů Emitentem nese v celém rozsahu Investor. Na dluhopisy se nevztahují pravidla žádného garančního systému.

Více informací o rizicích najdete v Obchodních podmínkách. ČNB vydala Desatero pro drobné investory do podnikových dluhopisů. Seznamte se prosím s těmito informacemi, podrobnosti naleznete zde.