Korporátní dluhopisy

Finance pro vaše podnikání dle vašich podmínek a bez bankovních manýrů

???

Co jsou korporátní dluhopisy?

Jestliže potřebujete získat více peněz pro rozvoj své firmy, pak jsou pro vás korporátní dluhopisy správnou volbou. Díky emisi firemních dluhopisů získáte zdroj pro financování svých projektů za vámi určených podmínek. Na topdluhopisy.cz vám pomůžeme s emisí dluhopisů a seženeme investory, kteří rádi zafinancují rozvoj vaší firmy.

Jak to funguje na TopDluhopisy.cz?

1

1

Nejprve potřebujeme Informace o vaší firmě a o účelu, pro který hledáte peníze. Stačí, když nám zašlete základní informace na email dluhopisy#zavinac#cyrrus.cz Do emailu nezapomeňte uvést i kontaktní údaje, ozveme se vám obratem telefonicky.

2

2

Na základě poskytnutých informací provedeme základní prověření vaší firmy (případně si další informace vyžádáme) a na následné schůzce vám představíme možnou podobu vašeho korporátního dluhopisu. Návrh připravíme tak, aby byl zajímavý pro vás i investory.

3

3

Když bude vše v pořádku, pozveme vás na osobní schůzku. Vše samozřejmě ošetříme smlouvou o mlčenlivosti a další smluvní dokumentací.

4

4

Dojednáme finální podobu emisních podmínek vašeho korporátního dluhopisu a uveřejníme jej na našem dluhopisovém tržišti topdluhopisy.cz. Spustíme propagaci dluhopisu skrze ověřené marketingové kanály a nabídneme jej prostřednictvím obchodníka s cennými papíry CYRRUS, a. s.

5

5

Po vydání korporátního dluhopisu vám můžeme pomoci s jejich administrací, tedy vypořádáním úpisu, evidencí vlastníků, výplatou úroků a jistiny. Taktéž se, v případě vašeho zájmu, postaráme o vedení vašich dluhopisů na účtech klientů u obchodníka s cennými papíry. Nemusíte se tedy o nic starat a vše potřebné vám zajistíme my.

Často kladené dotazy - FAQ

Jak se dluhopis splácí?

Jakým způsobem probíhá schválení emise dluhopisů?

Jak se liší dluhopisy od klasických bankovních úvěrů?

Existuje nějaká spodní hranice emise dluhopisů?

Kde se "vezmou" investoři?

Dluhopis již mám a chtěl bych ho nabídnout zde na portálu. Je to možné?