Proč topdluhopisy.cz?

Vždy je lepší mít zkušené obchodní partnery, kteří vědí, co dělají.

Kdo stojí za topdluhopisy.cz?

Tržiště dluhopisů jsme založili s myšlenkou vytvořit platformu, kde se najdou emitenti dluhopisů a investoři hledající zajímavé výnosy. Tržiště provozuje společnost CYRRUS INVEST, která patří do holdingu CYRRUS GROUP. V tomto holdingu naleznete firmy, které se specializují na investice i platební služby. Za tržištěm dluhopisů stojí tým korporátních poradců společnosti CYRRUS, kteří spolupracují s emitentem na přípravě emise dluhopisů.

Kamil Kricner

Kamil Kricner

Zakladatel dluhopisového tržiště

Ředitel pražské pobočky společnosti CYRRUS, který má více jak 12leté zkušenosti s investováním do korporátních dluhopisů. Nápad založit dluhopisové tržiště topdluhopisy.cz dostal především na základě vzrůstající poptávky po tomto druhu investic a s ohledem na absenci otevřeného trhu podnikových dluhopisů v ČR.

Tomáš Kunčický

Tomáš Kunčický

Corporate finance specialista

V rámci společnosti CYRRUS CORPORATE FINANCE se specializuje na projektové řízení, přípravu nových produktů, konsolidace majetkových účastí a vyhledávání investičních příležitostí. Se svým týmem se podílel na přípravě a umístění více než 70 emisí dluhopisů v celkovém objemu přesahujícím 4 mld. Kč.

Tomáš Menčík

Tomáš Menčík

Hlavní analytik topdluhopisy.cz

Hlavní investiční stratég CYRRUS a držitel prestižního certifikátu CFA (Chartered Financial Analyst), který své zkušenosti sbíral v USA a Lichtenštejnsku. Pokud nás oslovíte s poptávkou po emisi dluhopisů, náš tým s vámi bude spolupracovat na nastavení parametrů emise a vytvoření dopovídajících emisních podmínek.

Nezmeškejte investici

Nezmeškejte investici vašeho života

Jakmile se na tržišti objeví nový dluhopis, pošleme vám e-mail.

Pevně stanovené úroky
Pevně stanovené úroky
Investice bez starostí
Investice bez starostí
Podpora českých firem
Podpora českých firem
Pro investory zcela bez poplatků
Pro investory zcela bez poplatků