CYRRUS GROUP

úrok 3.5 % p.a.

Důležitou součástí skupiny CYRRUS GROUP je společnost CYRRUS, a.s. Ta se pohybuje na kapitálových trzích už od roku 1995 – jedná se tedy o zkušeného licencovaného obchodníka s cennými papíry, se kterým si konkurence v České republice příliš nezavdá.

Proč se vyplatí investice
do tohoto dluhopisu?

Úrok 3,5 %

Úrok 3,5 %

Možnost kdykoliv předčasně splatit

Možnost kdykoliv předčasně splatit

Výplata kupónu 1x ročně

Výplata kupónu 1x ročně

Splatnost 15.5.2025

Splatnost 15.5.2025

O společnosti

CYRRUS GROUP

Historie společnosti sahá do roku 2013 a její důležitou součástí je společnost CYRRUS, a.s. Ta se pohybuje na kapitálových trzích už od roku 1995 – jedná se tedy o zkušeného licencovaného obchodníka s cennými papíry, se kterým si konkurence v České republice příliš nezavdá. To dokazuje i fakt, že si u CYRRUS, a.s. založilo své investiční portfolio přes 8 tisíc lidí s objemem investovaného majetku přesahující 22 miliard korun. CYRRUS, a.s. je mimo jiné dlouholetým členem Burzy cenných papírů Praha a Frankfurt Stock Exchange – Deutsche Börse. Pobočky společnosti můžete najít v Praze, Brně a Ostravě.


Nedílnou součástí CYRRUS GROUP, SE je však také i společnost CYRRUS FX, a.s. Ta je držitelem povolení k činnosti platební instituce, což znamená, že se zaměřuje na služby spojené s měnovými konverzemi a platbami do zahraničí, a to jak pro fyzické, tak právnické osoby. Je třeba říci, že právě těchto služeb využívá velmi hojně už přes 4 tisíce klientů. O tom, že jsou jak s nabízenými kurzy, tak i s rychlostí převodů plateb klienti spokojeni svědčí meziroční nárůst počtu transakcí. Ten se v roce 2019 vyhoupl o celých 50 % na 54 tisíc, čehož si nesmírně vážíme.

 

CYRRUS GROUP V ČÍSLECH:

▪ Společnost CYRRUS, a.s. spravuje více než 8 000 klientských portfolií s celkovým objemem investovaného majetku přes 22 miliard Kč
▪ Společnost CYRRUS, a.s. má 25 let zkušeností na kapitálových trzích
▪ Společnost CYRRUS FX, a.s. zrealizovala v roce 2019 přes 54 000 transakcí, s meziročním nárůstem o 50 %

 

Skupina CYRRUS GROUP plánuje prostředky z emise dluhopisů použít do rozvoje nových softwarových řešení a posílení likvidity při zahraničních převodech a měnových konverzích.

 

Parametry úpisu

Úrok:

3.5 %

Konec úpisu:

30.4.2024

Emitent CYRRUS GROUP, SE, IČO 294 16 736
Název emise CYRRUS GROUP 3,5%/25
Měna CZK
Celkový objem emise 25 000 000 CZK
Datum emise 15.5.2020
Jmenovitá hodnota dluhopisu 10 000 CZK
Úrok 3.5 %
Výplata úroku 1x ročně
Aktuální cena 1 dluhopisu 10.241,- Kč
Konec upisovacího období 30.4.2024
Datum splatnosti 15.5.2025
Forma dluhopisu na řad
Podoba dluhopisu zaknihovaná
Typ nabídky veřejná
Zpětný odkup ano
Převoditelnost dluhopisu povolena

Chci investovat
do tohoto dluhopisu

Je nám líto, prodej tohoto dluhopisu již byl ukončen.

Poslat poptávku

Po odeslání nezávazné poptávky se vám co nejdříve ozveme.
Nebo nám zavolejte na 800 297 787

Dokumenty ke stažení

Mohlo by vás také zaujmout

Rizika dluhopisů

Dluhopisy v sobě vždy obsahují riziko selhání Emitenta. Tímto rizikem se rozumí, že Emitent nebude v budoucnu schopen splatit jistinu a výnos dluhopisů. V takovém případě může Investor ztratit celý investovaný kapitál. Na burze nekotované dluhopisy zpravidla nelze před splatností prodat a je nutné je držet do splatnosti, nestanoví-li Emisní podmínky jinak. Provozovatel ani Obchodník neprovádí investiční hodnocení Emitentů ani dluhopisů a neposkytuje investiční doporučení či poradenství k nákupu dluhopisů. Činnost Provozovatele ani Obchodníka nikterak nesouvisí s podnikatelskou činností Emitenta dluhopisů a Provozovatel ani Obchodník neodpovídá za splacení dluhopisů Emitentem. Provozovatel důrazně doporučuje Investorům, aby se před nákupem jakýchkoliv dluhopisů důkladně seznámili s Emisními podmínkami, případně prospektem dluhopisů a hospodářskou situací Emitenta. Riziko nesplacení dluhopisů Emitentem nese v celém rozsahu Investor. Na dluhopisy se nevztahují pravidla žádného garančního systému.

Více informací o rizicích najdete v Obchodních podmínkách. ČNB vydala Desatero pro drobné investory do podnikových dluhopisů. Seznamte se prosím s těmito informacemi, podrobnosti naleznete zde.